Váš košík je prázdný

Infolinka +420 723 767 434 (po-pá, 8-16)      Prodejna

banner1
Akční nabídka

Vybrat podle výrobce

Banner


Národní park Durmitor

Znáte Národní park Durmitor? Pohoří se nachází na severu Černé hory, na hranici s Bosnou a Hercegovinou. Nejvyšší horou je Bobotov kuk s výškou 2523m. V pohoří se nachází 19 jezer a jsou většinou ledovcového původu. Významným turistickým střediskem pohoří je obec Žabljak, která leží v nadmořské výšce 1450 m. Jedná se zároveň i o zimní, lyžařské středisko. Jak se tam lyžuje se můžete podívat na webu www.mountainski.cz. Můžete se i vypravit na zájezd do Černé hory.

 

Petr Adámek - Vzpomínka na Indii

CestováníPetr Adámek společně s Milanem Hurtíkem a několika kamarády procestovali v roce 2009 kus himalájského pohůří Indie. Tento fakt není zase až tak zajímavý, jelikož se na tyto cesty vydává ročně poměrně hodně dobrodruhů, ale málo kdo z nich na královské motorce Royal Enfield.
Pro ty, kteří tento název slyší poprvé bych rád připomenul, že Roayal Enfield je motorkou vskutku netradiční. Design se pohybuje někde okolo roku 1960 - 1970 a původně se vyráběl v Indii s Anglickou licencí. Opravdovou perličkou zůstává, že jedna z řad Enfieldů měla dieslové motory.
Takže nejen motorky dělaly výpravě neopakovatelnou atmosféru, ale i fakt, že celého výletu se účastnil jeden vozíčkář, teda spíš vozíčkářka, která celou cestu absolvovala v sajdkáře. V Petrovi Enfieldy zanechaly tak silnou stopu, že si jednoho pořídil domů. Poprosil jsem ho o několik odpovědí na netradiční otázky k netradičnímu výletu ...

 

Způsoby a ceny doručení zboží

V našem obchodě máte několik možností jakou dopravu zvolit:

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 2 z 2